۱۸ زبان جدید برای Drive ،Docs ،Sheets و Slides

ه‍.ش. ۱۳۹۲ خرداد ۲۸, سه‌شنبه | ۲۱:۳۲

برچسب‌ها:

Google Drive به شما امکان می‌دهد فایل‌هایتان را ذخیره کنید و از همه جا به آن‌ها دسترسی داشته باشید - روی وب، روی دیسک سخت خودتان، روی گوشی تلفن، یا در حال حرکت. چه در اتاق هیأت‌ مدیره شرکتی در سائوپائولو مشغول ارائه اسلاید باشید چه در توکیو در حال مذاکره درباره یک قرارداد ژاپنی، Google Drive به زبان شما صحبت می‌کند: یا دقیق‌تر بگوییم به ۶۵ زبان، با ۱۸ زبان جدیدی که امروز اضافه شدند:
اردو، اسپانیایی (آمریکای لاتین)، استونیایی، آفریکانس، امهری، ایسلندی، باسکی، چینی (هنگ‌کنگ)، خمر، زولویی، سواحلی، سینهالی، فارسی، فرانسوی (کانادا)، گالیسیایی، لائوسی، مالزیایی و نپالی
می‌توانید هر چند بار که می‌خواهید زبان‌ها را تغییر دهید، خیلی از این زبان‌ها را غلط‌‌یاب املایی Drive هم پشتیبانی می‌کند.
دوست دارید با هم کار کنید؟ مهم نیست از چه برنامه‌ای در Drive استفاده می‌کنید -- Docs ،Sheets ،Slides و Forms -- می‌توانید به هر زبانی که انتخاب می‌کنید با همکارتان که از زبان دیگری استفاده می‌کند، به طور همزمان کار کنید.
برای امتحان Drive ،Docs ،Sheets و Slides به یک زبان دیگر، می‌توانید زبان را به این روش تغییر دهید:
۱.         روی نماد چرخ‌دنده   در قسمت سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید، سپس تنظیمات را انتخاب کنید.
۲.         در منو عمومی، یک زبان را از منوی کشویی در قسمت زبان انتخاب کنید.
۳.         روی ذخیره کلیک کنید. همین!

برای تغییر زبان Google Drive در تلفن همراه، به تنظیمات زبان دستگاه‌تان مراجعه کنید.اگر هنوز Drive را برای تلفن همراه در اختیار ندارید، به Google Play یا Apple App Store مراجعه و برنامه Google Drive را دریافت کنید.اگر به کلی در Google Drive تازه‌کار هستید، از اینجا شروع کنید.

پست‌شده توسط: ایان هیل، مدیر پروژه، محلی‌سازی Google
(Ian Hill, Project Manager, Google Localization)