انجمن ترجمه: در بهبود ترجمه Google به ما کمک کنید!

ه‍.ش. ۱۳۹۳ آبان ۱۲, دوشنبه | ۹:۴۳

برچسب‌ها: ,

ترجمه Google به میلیون‌ها نفر در برقراری ارتباط و یادگیری زبان‌های جدید کمک می‌کند، اما همیشه می‌تواند از یک کمک کوچک استفاده کند. خوشبختانه، افراد چند زبانه زیادی در گوشه و کنار جهان پیشنهاد همکاری داده‌اند. ما به تازگی انجمن ترجمه جدیدی راه‌اندازی کرده‌ایم که به علاقه‌مندان زبان امکان می دهد به ما در بهبود کیفیت ۸۰ زبانی که پشتیبانی می‌کنیم و همچنین راه‌اندازی زبان‌های جدید، کمک کنند.

در انجمن جدید، گزینه‌هایی برای کمک‌های مختلف‌، شامل تولید ترجمه‌های جدید و رتبه‌بندی ترجمه‌های موجود وجود دارد. با گذشت زمان، راه‌های بیشتری برای مشارکت پیدا می‌کنید، همچنین تاثیر کمک‌ها و فعالیت‌های خود را در انجمن بیشتر مشاهده می‌کنید. ما همچنین صفحات انجمن را بومی‌سازی می‌کنیم تا زبان پیش‌فرض شما را پشتیبانی کند. اگر شما نظرات و ایده‌هایی در مورد بهبود و رشد انجمن ما دارید، دوست داریم آنها را بشنویم، پس لطفا آنها را از طریق پیوند "ارسال بازخورد" در پایین صفحه ارسال کنید.


حتی اگر شما زمان کافی برای اختصاص به انجمن ترجمه ندارید، می‌خواهیم هر گاه اشکالی در ترجمه پیدا کردید تصحیح آن را برای شما ساده‌تر کنیم. برای همین به تازگی این امکان را فراهم کردیم که ترجمه کاملاً جدیدی را مستقیما در ترجمه Google پیشنهاد دهید.

هنگامی که شما ترجمه‌ای را می‌بینید که می‌خواهید آن را ویرایش کنید، روی نماد مداد شکل "بهبود این ترجمه" کلیک کنید و برای ارائه پیشنهاد خود به ما روی "مشارکت" کلیک کنید. ما قصد داریم از اصلاحات شما استفاده کنیم و در طول زمان، زبان شما را کمی بهتر یاد بگیریم. 


بنابراین در تنظیم و راه‌اندازی زبان‌هایی که برای شما اهمیت دارند به ما کمک کنید: به انجمن ما بپیوندید و وقتی از ترجمه Google استفاده می‌کنید ترجمه‌ها را صحیح‌تر کنید.

ارسال شده توسط Sveta Kelman، مدیر برنامه، ترجمه Google