به بهبود Google Translate کمک کنید!

ه‍.ش. ۱۳۹۴ تیر ۲۷, شنبه | ۴:۵۴

برچسب‌ها: ,

از Google Translate استفاده زیادی می‌شود. روزانه بیش از ۱۰۰ میلیارد کلمه در Google Translate ترجمه می‌شود! تا به حال، سیستم‌های ترجمه ما معمولاً در درک اسناد تجاری و دولتی بهتر بودند تا کمک به ارتباطات روزمره آدم‌ها. اما به خاطر کسانی مانند شما و به‌روزسانی‌ای که اخیراً منتشر کرده‌ایم این در حال تغییر است. دفعه بعد که از Google Translate برای ترجمه گفتار محاوره‌ای استفاده می‌کنید احتمالاً ترجمه بهتری پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال این بهبود را ببینید:


قبل بعد

می‌پرسید کسانی مثل شما دقیقاً چطور می‌توانند بر Google Translate تأثیر بگذارند؟ در Translate Community صدها هزار نفر وقت‌شان را سخاوتمندانه برای بهبود ارتباط بین‌زبانی اهدا می‌کنند. هم جالب است، هم آسان: کافی است به ما بگویید به چه زبان‌هایی صحبت می‌کنید و بین ترجمه کردن عبارت‌ها یا تصحیح ترجمه‌هایی که از قبل در سیستم هستند یکی را انتخاب کنید. ما بر مبنای ترجمه‌های جمعی،‌ ترجمه‌ها را اصلاح می‌کنیم و به مرور زمان زبان را بهتر خواهیم آموخت.

هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم؛ اما با کمک بیشتر از افرادی مانند شما از طریق Translate Community می‌توانیم به بهبود ۹۰ زبانی که تاکنون می‌دانیم ادامه دهیم و زبان‌های بیشتری را هم اضافه کنیم.